ZESPÓŁ

NATALIA

Kiedy rozpoczęłam moją praktykę jogi w 2008r., nie spodziewałam się, że całkowicie odmieni ona moje życie. Joga najpierw wzmacniała mnie fizycznie, potem zmieniła sposób myślenia, wybory, po to by moje życie stało się bardziej harmonijne i szczęśliwe.

Czerpię inspirację z różnych stylów jogi, ale to Vinyasa daje mi przestrzeń na kreowanie różnorodnych zajęć, co sprawia mi ogromną frajdę. Chciałabym tę radość przekazywać swoim uczniom, dlatego na zajęciach staram się tworzyć przyjazną i bezpieczną przestrzeń, w której każdy poczuje się dobrze. Inspiruję do odnajdywania spokoju, lekkości i równowagi, aby poprawić jakość życia i holistycznie zadbać o swój dobrostan. Staram się czerpać przyjemność z drogi, a nie skupiać się na celach w jodze.

CERTYFIKATY:
– kurs nauczycielski jogi Vinyasa Yoga RYT 200H Yoga Alliance
– Yin Yoga Teacher Training – Study 40H Yoga Alliance
– Yin Yoga Teacher Training – Myofascial Release and Fascia Study 30H Yoga Alliance

WARSZTATY:
u Ulli Wilczyńskiej-Kalak, Magdy Kapeli, Włodka Łagodzkiego, Dominika Trznadla, Jurka Jaguckiego, Iwony Gąsiorowskiej, Ani Majdańskiej.

Zapraszam Cię na „MOJĄ YOGĘ”, tę która przyszła do mnie kilka lat temu nie wiadomo skąd, cały czas przy mnie jest i zostanie już do końca…

Zapraszam Cię na zajęcia Ashtanga Vinyasa Yoga!
Przyjdź po to czego potrzebujesz najbardziej… po siłę, po elastyczność, energię witalną…, ale też po emocje, harmonię, balans i …spokój…
Każdy z nas ma to w sobie… może czas, żeby to obudzić…
Praktyka Ashtanga Vinyasa Yoga to proces, to niekończąca się droga, …ale właśnie to jest geniuszem. Ashtanga Vinyasa Yoga to intensywna praktyka fizyczna nastawiona na płynne przejścia pomiędzy pozycjami w niezmiennej sekwencji. Skupia się na synchronizacji ruchu z oddechem, często określana jako medytacja w ruchu.
….a co najistotniejsze Ashtanga to nie praca ze sztangą.

CERTYFIKATY:
– Ashtanga Vinyasa Yoga TTC 200H u Beaty Darowskiej, Akademia Ruchu Wrocław

EWELINA

MACIEJ

Na przełomie lat 80-tych i 90-tych po raz pierwszy zetknąłem się chińskimi systemami (sztukami) walki. Ćwiczyłem styl Kung-Fu Siedmiogwiezdnej Modliszki (Tang Lang) w Poznaniu u Jarka Szymańskiego. Wówczas jako dodatek do systemu poznawałem pierwsze elementy Qigong m.in. Zhan Zhuang.
Pod koniec lat 90-tych zacząłem trenować „Luohan Qigong” u instruktora Jacka Wasielewskiego i Sifu Grzegorza Ciembroniewicza. Brałem udział w seminariach z Mistrzem Chen Yong-Fa, Sifu Howardem Choyem, Sifu Casparem Garcią.
Od 1999 poznawałem system Qigong „Lecącego Żurawia” u Mistrza Liu Zhong Chun’a. Później przez długi czas ćwiczyłem przy okazji trenowania Choy Li Fut Kung-Fu, system „Lohan Qigong” u instruktora Pawła Kijańczyka i Wielkiego Mistrza Doc Fai Wonga prowadząc zajęcia z tego systemu.

Od 8 lat jestem skoncentrowany na trenowaniu Chen Taijiquan (u Sifu Jarka Jodzisa oraz na zajęciach seminaryjnych u Mistrzów: Chen Bing’a, Wang Haijun’a, Chen Ziqiang’a). Praktykujemy również połączony z systemem Chen Qigong. Od kilku lat uczestniczę w kursie Qigongu Prozdrowotnego w Warszawie u Sifu Andrzeja Kalisza.

Zajęcia z grupami prowadzę od 2001 roku: Kung-Fu, Samoobrona, Yang i Chen Taijiquan i Qigong.

Scroll to Top