GRAFIK

DRODZY JOGINI,

Chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie, które nam okazujecie poprzez uczestnictwo w zajęciach w studio MY YOGA.
Zanim zarezerwujecie miejsce na zajęciach zapoznajcie się z zasadami rezerwacji oraz Regulaminem Studia My Yoga.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA I KORZYSTAĆ Z APLIKACJI FITSSEY?

1. Jeśli chcesz zapisać się pierwszy raz, wcześniej zarejestruj się w systemie. Płatności dokonasz za pomocą szybkich przelewów on-line (w tym BLIK), zwykłym przelewem na moje konto lub gotówką.
2. Jeśli jesteś już zarejestrowany, to wybierz zajęcia i kliknij „zapisz się”.
3. Karnet na zajęcia jest ważny 30 dni od pierwszych wykorzystanych zajęć, nie od dnia dokonania zakupu. Karnet można wykupić w dowolnym momencie w miesiącu.
4. Rezerwacja dla posiadaczy karnetów jest możliwa maksymalnie 60 dni do przodu.
5. Jeżeli nie ma wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową (automatycznie wskoczysz na listę obecności w przypadku kiedy zwolni się miejsce).
6. Jeżeli zajęcia są odwołane ze względu na zbyt małą liczbę chętnych (min. 2 osoby) koszt wejścia jest zwracany na Twoje konto.
7. Masz możliwość odwołania rezerwacji zajęć do 12h przed rozpoczęciem zajęć.
8. Z dniem upływu ważności karnetu wszystkie niewykorzystane zajęcia są anulowane, nie ma możliwości zwrotu kosztów. Nie ma standardowej możliwości przedłużenia lub zawieszenia karnetu.
9. Karnet jest imienny i nie może z niego skorzystać inna osoba.
10. Chęć posiadania faktury należy zgłosić przy kupnie karnetu i zostawić swoje dane w systemie. Faktury wystawiamy w ciągu 7 dni.

W przypadku problemów z rezerwacją zadzwoń do nas tel. 509 780 627. Postaramy się pomóc!

Z JAKIM WYPRZEDZENIEM ZAPISYWAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia najlepiej zapisać się dzień wcześniej. Możesz również anulować swoją rezerwację.

– na zajęcia poranne – najpóźniej do godziny 20:00 dnia poprzedniego,
– na zajęcia popołudniowe/wieczorne – najpóźniej 3 godziny przed zajęciami.

Po tym czasie zapisy są jeszcze możliwe, o ile zostaną wolne miejsca. Jeżeli jednak nie zdążysz anulować rezerwacji w wyznaczonym czasie, z bieżącego karnetu zostanie automatycznie pobrane wejście z brakiem możliwości jego przywrócenia lub przedłużenia karnetu.

Zajęcia poranne odwoływane są do godziny 21:00 poprzedniego dnia.
Zajęcia popołudniowe odwoływane są 3h przed planowanym rozpoczęciem.

Zależy nam na wcześniejszych rezerwacjach głównie z dwóch powodów:
W przypadku, gdy na zajęcia nie uzbiera się minimalna liczba uczestników (2) zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Osoby zapisane w aplikacji Fitssey otrzymują od nas w takim wypadku wiadomość SMS oraz e-mail z powyższą informacją, a wejście zostaje zwrócone na karnet.
W przypadku zajęć, które cieszą się dużym zainteresowaniem wcześniejszy zapis jest niezbędny, aby zagwarantować sobie miejsce. Może się okazać, że dla osoby bez wcześniejszej rezerwacji nie będzie już miejsca na sali. Jest to podyktowane komfortem ćwiczących oraz dostępnością sprzętu, który udostępniamy na sali.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

Na miejscu znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria do ćwiczeń oraz maty. Możesz oczywiście zabrać swoją matę, jeśli chcesz.

Wystarczy, że zabierzesz ze sobą wygodny, niekrępujący ruchów strój (np. legginsy, koszulka przy ciele, bluza).
Na sali oraz po całym studio poruszamy się boso lub w skarpetkach. Obuwie prosimy zostawiać w przedsionku, w miejscu do tego wyznaczonym.
Studio otwieramy 15 minut przed zajęciami. Ze względu na charakter miejsca nie ma możliwości wejścia w czasie trwania zajęć. Prosimy o punktualność.
Na zajęcia możesz poczekać w naszym kąciku chillout, gdzie zawsze mamy przygotowaną dla klientów przefiltrowaną wodę, herbatę, książki.

CZY HONORUJECIE KARTY MULTISPORT?

Jesteśmy kameralnym studiem, dlatego nie honorujemy kart Multisport, Fit Profit i podobnych.

KWESTIE ZDROWOTNE

W zajęciach mogą brać udział osoby zdrowe, bez przeciwskazań lekarskich, które ukończyły 18. rok życia, osoby od 16.roku życia za zgodą (pisemną lub mailową) opiekunów.

Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są uzyskać zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń oraz informację o ich rodzaju, i poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Prowadzący nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia uczestników w związku z wykonywaniem ćwiczeń.

W niniejszym Regulaminie znajdziesz informacje na temat tego, w jaki sposób świadczymy usługi drogą elektroniczną.
Przed rozpoczęciem zajęć zapoznaj się z obowiązującym Regulaminem Studia My Yoga. Uczestnicząc w naszych zajęciach, zobowiązujesz się do przestrzegania zasad w nim zawartych.
Z informacją o przetwarzaniu danych osobowych możesz zapoznać się w naszej Polityce Prywatności.

Do zobaczenia na macie!

Scroll to Top